Featured post

Midleton AFC Photographs

AUL Fixtures

CORK AUL FIXTURES
Saturday 7th January Ko. 2.00pm
Munster Junior Cup 2nd Round
Greenmount Rangers v Castleview, Murphys Farm, G.Stephens
Fairview v Kinsale, Monard, J.Lyne
Saxone Cup Semi Finals
Central Rovers v Ballinhassig A, O’Sulivan Pk, S.Barry
Hibernians A v Brooklodge Utd, Shanbally, D.Donovan
Presidents Cup Quarter Final
Coachford B v Knocknaheeny Celtic, Carrigadrohid, C.Long
Corinthians Cup 1st Round
Churchvilla v Glounthane, Kilmoy, Cloyne, B.Buckley
Corinthians Cup 2nd Round
St Johns Boscos A v Parkview Celtic, Water Rock Pk, E.Mullins
Dunbar Celtic A v Waterloo, Murphys Farm, G.Duffy
Premier League
Blarney St Ath v Macroom, Monard, L.Buckley
Park Utd v Wilton Utd, Brigowen, T.Murphy
Knockavilla Celtic v Greenwood, Knockavilla, Ray Murphy
Premier A League
Carrigtwohill Utd v Kilreen Celtic, Ballyadam Pk, T.Tully
Kanturk v Blackstone Rovers, Kanturk, A.O’Connell
Bohemians v Grattan Utd, Fairfield, M.O’Farrell
Pearse Celtic v Leeds, CIT Bishopstown, T.Callanan
AUL 1
Watergrasshill Utd v Leeside, Shehenagh, D.Daly
AUL 1A
UCC v Douglas Hall, The Farm, A,McDonagh
Donoughmore Ath v Glenthorn Celtic, Donoughmore, F.O’Neill
AUL 2
Killowen v Casement Celtic, Killowen, J.O’Reilly
AUL 3
Greenwood v Ballihassig, Alsa Pk, J.Harte
AUL 3B
Buttevant v Bweeng, Buttevant, T.Kelleher
Sunday 8th January Ko. 10.45 am Unless Otherwise StatedMunster Junior Cup 3rd Round
Springfield A v Killumney Utd, Pat O’Brien Pk, J.Lyne
AOH Cup 3rd Round
Grangevale v Richmond, Grangevale Pk, L.Buckley
St Michaels Cup Quarter Finals
Glen Celtic A v Innishvilla A , Glen Pk, T.Callanan
Glenvale v Knockraha, Regional Pk, Ray Murphy
Presidents Cup Quarter Finals
Hillington v Carrigtwohill Utd B, Hillington Pk, Tony Murphy
Newmarket v Strand Utd, Banteer Sports Field, 2.00pm, D.Donovan
Innishvilla B v Cork Road Celtic, Knocknacurra , Innishannon, F. O’Neill
Corinthians Cup 1st Round
Shandon Celtic v Glen Celtic B, Pophams Field, M.O’Farrell
Corinthains Cup 2nd Round
Rathcoole Rovers B v Macroom B, Rathcoole, M.Troysi
Premier League
Leeside v Coachford, Little Island, G.Stephens
AUL 1
Buttevant v Cathedral Celtic, Buttevant, A.O.Connell
AUL 1A
Millstreet Celtic v Rathcoole Rovers, Town Pk, T.Tully
AUL 2
De Courcey Albion v CFC Banteer, Eliy Lily, B.Dowling
Blackpool Celtic v Rylane Celtic, St Aidens Community School, J.O’Reilly
City Wanderers v Ard Na Laoi, CIT Bishopstown, E.Mullins
AUL 2A
Wilton Utd v Corkbeg, Lee Road, S.Madine
Leeview Ath v Springfield, Pfizer Pk, M.O’Connor
AUL 3
Passage v St John Boscos, Rockenham, T.McDonagh
UCC v Hibernians, The Farm, 2.00pm, J.O’Reilly
AUL 3A
Dunbar Celtic v St John Boscos, Murphys Farm, 2.00pm, T.Kelleher
AUL 3B
Kanturk v Los Zarcos, Kanturk, P.O’Sullivan

Comments