Featured post

08.08.23 Castleview v Rathcoole Rvrs

Youth fixtures




Daly Industrial Supplies Cork Youth Leagues Fixtures

Saturday 12th November
(2pm Kick-Off unless stated)
                       
FAI Umbro Youths Cup 2nd Round

Buttevant                    v          College Corinthians    Buttevant                    (A Mylod)
Ringmahon Rangers    v          Kilreen Celtic              Ringmahon Park         (J Linehane)

FAI Umbro Under 17 Cup 2nd Round

Rockmount                 v          Lakewood Ath                        Rockmount Pk            10.45  (D. Keeler)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A


Crosshaven                  v          Everton                       Crosshaven 10.45        (P. O’Sullivan)

Daly Industrial Supplies Youths Premier

Leeds                          v          Ballincollig                  Leeds Park                  (J Sweeney)
Innishvilla                   v          Douglas Hall               J O’Donoghue Park    (D Keeler)
           
Daly Industrial Supplies Youths League 1

Carrigaline Utd           v          Kanturk                       Ballea Park (7pm)       (J Walsh)
Richmond                   v          Fermoy                        Waterfall                     (T McCarthy)
Wilton Utd                  v          Knockraha                   Lee Road (10.45)        (R F Murphy)

Daly Industrial Supplies Youths League 1A

Douglas Hall               v          Mallow Utd                Moneygourney            (R Fitzgerald)
Passage                        v          Park Utd                     Passage                        (M Moynihan)





Sunday 13th November
(2pm Kick-Off unless stated)

FAI Umbro Under 17 Cup 2nd Round

Leeds                          v          St. Marys                     Leeds Pk                     (A Mylod)
College Corinthians    v          Carrigaline Utd           Castletreasure              (K Morey)
Coachford                   v          Avondale Utd             Coachford                   (T Goggin)
Bandon                       v          Ringmahon Rgs          Bandon                       (TmcCarthy)
Riverstown                  v          Castleview                  Eastcliff                      (D Keeler)
Kilreen Celtic              v          Youghal                      Ballyphehane Park      (J Sweeney)    

 

Daly Industrial Supplies U17 League 1


Castlebridge Celtic     v          Midleton                     Bridesbridge               (R Fitzgerald)

Daly Industrial Supplies U17 League 1A


Greenwood                 v          Churchvilla                  Coffeys Field              (D Buckle)

Daly Industrial Supplies U19 Premier League

 

Youghal Utd               v          Castleview                  Adrath Park                (G Kelly)

Everton                       v          Ringmahon                  Everton Park               (E McNally)

Ballincollig                  v          College Corinthians    Ballincollig                  (K Callanan)

Daly Industrial Supplies U19 League 1


Blarney Utd                v          Leeds                          O’Shea Park                (F Murphy)
Cobh Wanderers         v          Blarney FC                  Oldchurch Park           (J Linehane)
Avondale Utd             v          Mayfield Utd              Avondale Park                        (A Buttimer)
Douglas Hall               v          Strand Utd                  Moneygourney            (J Walsh)

Wednesday 16th November

FAI Umbro Under 17 Cup 2nd Round

Buttevant                    v          Kinsale                        Buttevant 7.30                        (K Morey)

Comments